Zámečnické práce

Konečnou fází přípravy a výroby forem pro přípravu EPS a EPP přepravních boxů přestavuje finální kompletace formy.  Závěrečné smontování formy pro lisování a její montáž zajišťuje náš vlastní zkušený a sehraný tým zámečníků a nástrojařů.

Kompletace a zprovoznění forem

Kvalitní zámečnické práce vhodně doplňují naši nabídku strojírenské výroby forem pro výrobu EPP a EPS přepravních boxů. Zámečnické práce jsou poslední bod výrobního procesu. Zakončují a završují celou předcházející přípravu forem v počítači v CAD programech a strojírenskou výrobu forem na přesných CNC obráběcích strojích.

Kompletní proces přípravy forem

Než dojde na závěrečnou kompletaci forem, kterou provádí náš vlastní zkušený tým odborníků na zámečnické práce, předchází celá řada nezbytných úkonů, které ve výsledku vedou k přípravě kvalitních a spolehlivých forem pro výrobu EPP a EPS přepravních boxů a obalových materiálů.

Když zákazník kontaktuje společnost IZO-Form s.r.o. s požadavkem na přípravu formy, ujmou se jeho požadavku nejdříve naši konstruktéři. Podle nároků zákazníka a podle tvaru dílu, který se bude v EPP či EPS přepravních boxech nebo obalových materiálech přepravovat, připraví 3D model formy v CAD programu.

Po nezbytné konzultaci, přípravě testovacího prototypu, vyzkoušení a doladění formy se přikročí k naprogramování CNC strojů. Na obráběcích linkách se připraví velmi přesné komponenty pro vlastní kompletaci formy. Konečnou fázi pak zajišťuje náš tým specialistů na zámečnické práce, který provede závěrečnou kompletaci formy a její přípravu před zahájením vlastní sériové výroby.

Profesionální výroba forem

EPP a EPS formy slouží k lisování expandovaného polypropylenu a polystyrenu. Výrobky, které EPP a EPS formy vytváří, se nejčastěji používají v oblasti automobilového průmyslu. Zejména pak v podobě boxů na přepravu nářadí, nárazníků či jiných dílů, které vyžadují citlivou a bezpečnou přepravu do místa určení – například automobilky. EPP a EPS formy jsou také nepostradatelné při výrobě nejrůznějších výplní, přepravních úložných boxů nebo obalových materiálů.

Potřebujete připravit formu pro sériovou výrobu a lisování EPS a EPP přepravních a úložných boxů? Svěřte do rukou profesionálů z liberecké firmy IZO-Form s.r.o. Naši zákazníci nikdy neměli důvod ke stížnostem. Nabízíme plně profesionální přístup. Kontaktujte nás a společně připravíme formu vyrobenou přesně pro vaše potřeby.

Adresa

IZO-Form s.r.o.
Vilová 412
460 10 Liberec 10

Kontakt

Tel: (+420) 604 718 680
E-mail: info@izoform.cz
Web: www.izoform.cz

Firma

IČ: 04641761
DIČ: CZ04641761

 

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
vedený u Krajského soudu
v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 36672.