Obrábění

Dnešní moderní obrábění již dávno není výhradně ruční práce. Soustruhy, vrtačky a frézky sice používáme i nadále, většinu práce již ale dnes zastanou špičkové počítačově číslicově řízené (CNC) obráběcí stroje. CNC obrábění znamená revoluci ve výrobních procesech a v přesnosti obrábění.

Ani IZO-Form s.r.o. nezůstává stranou. Nabízíme CNC frézování a CNC soustružení v Liberci.

Z počítače přímo do obráběcího stroje

V moderních CNC systémech se využívá počítačový 3D design (CAD). V počítači se vytvoří virtuální 3D návrh formy pro vytváření EPS a EPP přepravních boxů o obalových materiálů vhodných například pro automobilový průmysl. Návrh formy nejdříve konzultujeme se zákazníkem. Jedná se o fázi, kdy je nejlevnější a nejsnazší zakomponovat do formy jakékoliv připomínky a úpravy ze strany zákazníka.

Následně je 3D návrh ve formě souboru interpretován k výpisu příkazů potřebných k provozu konkrétního stroje skrz postprocesor. Interpretované příkazy jsou pak nahrány do CNC stroje pro samotnou výrobu jednotlivých dílů vlastní formy.

Obráběný díl, nebo část formy pro EPS či EPP přepravní boxy a obalové materiály může vyžadovat použití mnoha různých obráběcích nástrojů a úkonů. Naše CNC stroje si poradí i s velmi složitými a komplexními díly. Vytvářený obrobek je vždy téměř shodný s CAD návrhem. Je velmi věrný.

Přesné obrábění díky zkušeným programátorům

CNC obrábění je velice přesné. Přesnost a preciznost je základem výroby kvalitní a spolehlivé formy pro tváření EPS a EPP přepravních boxů a obalových materiálů. Žádný stroj ale nenahradí poctivou lidskou práci a lidské zkušenosti a znalosti. Vysokého standardu výroby a obrábění dosahujeme především díky týmu našich zkušených CNC programátorů, kteří umí převést složité 3D návrhy forem do série příkazů pro CNC obráběcí stroje.

U forem z produkce společnosti IZO-Form s.r.o. si může být zákazník vždy naprosto jistý tím, že konečný výrobek bude pokaždé odpovídat návrhu a zpracování ve formě 3D vizualizace a dosáhne vysokého standardu, který je pro naši společnost naprosto zásadní.

Hledáte partnera pro výrobu kvalitních, spolehlivých a precizně zpracovaných forem pro výrobu EPP a EPS přepravních boxů určených pro logistické úkony s díly v oblasti automobilového průmyslu? Kontaktujte společnost IZO-Form s.r.o. CNC frézování a CNC soustružení dílů pro přípravu forem je naší denním chlebem.

Adresa

IZO-Form s.r.o.
Vilová 412
460 10 Liberec 10

Kontakt

Tel: (+420) 604 718 680
E-mail: info@izoform.cz
Web: www.izoform.cz

Firma

IČ: 04641761
DIČ: CZ04641761

 

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
vedený u Krajského soudu
v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 36672.