Vývoj a konstrukce

Společnost IZO-Form s.r.o. nabízí svým zákazníkům špičkové výrobní technologie podpořené dlouholetou tradicí výroby, vysokým know-how a vlastním vývojem. Vývoj a konstrukci forem pro EPS a EPP přepravní boxy umíme zajistit díky vlastnímu konstrukčnímu oddělení.

Vývoj forem pro EPP a EPS tváření

Základem úspěchu je kvalitní příprava a návrh forem pro výrubu přepravních boxů z EPP a EPS. Disponujeme svým vlastním konstrukčním oddělením. Nejsme tak závislí na jakékoliv externí výpomoci, nezadáváme výrobu a návrh forem mimo IZO-Form s.r.o. Vše si zajišťujeme sami vlastními silami.

Za naší prací stojí mnohaletá zkušenost s návrhy forem. Své práci rozumíme a jsme schopní připravit zákazníkovi formu, která bude na plno zastávat veškeré požadavky a bude mít vysokou funkčnost a spolehlivost. Zaručujeme se, že s formou nebudou problémy během jejího nasazení do běžné sériové výroby.

3D návrhy forem pro EPP a EPS přepravní boxy a obalové materiály

Pro přesné konstrukční návrhy a přípravu formy pro výrobu slouží naše vlastní konstrukční oddělení, které je schopné navrhnout přesné konstrukční 3D modely forem pro EPS a forem pro EPP obalové materiály. Konstrukční 3D modely forem je možné velmi snadno ve fázi vývoje přizpůsobovat požadavkům a potřebám zákazníka.

Jedná se o fázi, kdy je nejlevnější do konstrukce formy vstupovat a měnit ji. Vytvoří se model, který poslouží pro výrobu prototypové formy, na které je možné vyrobit prototypové díly – přepravní boxy, které zákazník může vyzkoušet přímo během logistického procesu a zjistit, jak se osvědčí během sériové výroby.

Úpravy a změny na formách

V případě dalších požadavků na vylepšení funkčnosti nebo při změně parametrů je možné se kdykoliv ke 3D modelu vrátit a provést změny a simulace v počítači v CAD programu. Můžeme tak rychle a pružně reagovat na jakékoliv požadavky našich zákazníků a rychle vyhovět jejich nárokům na kvalitní EPS a EPP přepravní boxy a obalové materiály.

Příprava 3D modelů výrazně zlevňuje a zrychluje celý proces vývoje a konstrukce forem pro EPP a EPS tváření.

Kontaktujte nás a společně připravíme profesionální řešení pro vaše potřeby přepravy zboží v EPS nebo EPP přepravních boxech a obalových materiálech.

Adresa

IZO-Form s.r.o.
Vilová 412
460 10 Liberec 10

Kontakt

Tel: (+420) 604 718 680
E-mail: info@izoform.cz
Web: www.izoform.cz

Firma

IČ: 04641761
DIČ: CZ04641761

 

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
vedený u Krajského soudu
v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 36672.