Výroba EPP forem

Hlavním výrobním programem společnosti IZO-Form s.r.o. je výroba forem pro přípravu EPP a EPS přepravních boxů. Přepravní boxy jsou určeny zejména pro přepravu dílů v oblasti automobilového průmyslu. Boxy umíme pro zákazníka nejen navrhnout, ale i vyrobit.

Výroba forem pro EPP přepravní boxy

Našemu zákazníkovi vždy nabízíme v oblasti výroby EPP forem kompletní služby. Vše začíná 3D modelovou studií. Nasimulujeme způsob uložení výrobku a navrhneme obal v jeho finální podobě. Ve fázi studie je možné snadno zapracovat veškeré zákazníkovi požadavky.

Následuje výroba testovacího prototypu obalu. Testovací prototyp pak může zákazník vyzkoušet přímo v provoze. Může provést transportní test, aby si byl jistý provedením a vlastnostmi přepravního EPP boxu.

Veškerá výroba forem i obalů podléhá přísné kontrole a splňuje všechny příslušné normy. Máme v týmu mladé, flexibilní a zkušené kolegy, kteří umí vždy v plné míře vyhovět zákazníkovi v jeho požadavcích.

Výhody EPP boxů pro přepravu

Jednou ze dvou základních komponent pro výrobu přepravních boxů pro automobilový průmysl je EPP. Jedná se o plastový materiál, který má výborné vlastnosti – zejména v absorpci nárazové energie. A to i při velmi malých objemových hmotnostech.

EPP se skvěle hodí pro výrobu obalů určených pro citlivé výrobky nebo pro přepravu dílů určených pro automobilový průmysl. EPP boxy jsou opakovaně použitelné, zdravotně nezávadné, omyvatelné a stohovatelné. Po skončení projektu boxy z EPP také snadno recyklujeme.

EPP boxy pro přepravu dílů určených pro automobilový průmysl

Mezi další výhody EPP boxů určených pro přepravu dílů pro automobilový průmysl patří jejich skvělé tepelně izolační vlastnosti, minimální nasákavost vody a šetrnost k životnímu prostředí.

EPP je extrudovaný polypropylen. Výroba EPP boxů probíhá velmi šetrně k životnímu prostředí. Výchozí surovina ve formě kuliček se předpění, tepelně spojí a následně vypěňuje do formy.

Potřebujete vyrobit přepravní box z EPP? Potřebujete vyrobit formu pro tváření obalů z EPP? Pak jste na správné internetové prezentaci. Neváhejte nás kontaktovat.

Adresa

IZO-Form s.r.o.
Vilová 412
460 10 Liberec 10

Kontakt

Tel: (+420) 604 718 680
E-mail: info@izoform.cz
Web: www.izoform.cz

Firma

IČ: 04641761
DIČ: CZ04641761

 

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
vedený u Krajského soudu
v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 36672.