Výroba EPS forem

Společnost IZO-Form s.r.o. se zabývá výrobou kvalitních forem pro přípravu přepravních boxů z EPP a EPS. Přepravní boxy pak slouží k převozu zboží a dílů především v automobilovém průmyslu. K naší práci patří nejen návrh a výroba forem, ale i výroba vlastních přepravních boxů z EPS.

Výroba forem pro EPS přepravní boxy

Výroba blokové formy pro výrobu přepravních boxů z EPS vždy začíná u počítače. Podle požadavků a dokumentace zákazníka nejdříve provedeme konstrukci formy ve formě modelu 3D CAD. Model pak zašleme zákazníkovi k připomínkování a odsouhlasení.

U formy ve formě 3D modelu je nejsnazší a nejlevnější provést jakékoliv zásahy. Když nám zákazník 3D model EPS formy schválí, následuje programování CNC strojů a výroba jednotlivých částí a následná montáž formy.

Je také vhodné vyrobit prototyp přepravního boxu z EPS a zkusit jeho nasazení do výrobního procesu. Zákazník si pak může být zcela jistý, že se EPS forma v logistice osvědčí.

Výhody EPS boxů pro přepravu

Expandovaný polystyren (EPS) je nedílnou součástí našeho každodenního života. Jedná se o velmi lehký materiál. Skládá se z 98 % ze vzduchu. Velmi dobře pohlcuje rázy, je téměř nenasákavý a ze 100 % recyklovatelný.

Obaly a přepravní boxy z EPS jsou cenově dostupné a velmi spolehlivé. Již řadu let se uplatňují s úspěchem ve spoustě aplikací v různých odvětvích průmyslové výroby, jako je například automobilový průmysl.

EPS boxy pro přepravu dílů určených pro automobilový průmysl

Mezi další výhody EPS boxů určených například pro přepravu dílů pro automobilový průmysl patří jejich skvělé tepelně a zvukové izolační vlastnosti. EPS je odolné proti stlačení, jsou lehké – tvoří je z 98% vzduch, jsou pevné a trvanlivé. Díky nízké váze se s nimi snadno manipuluje. Jsou hygienicky zcela nezávadné.

Výroba EPS boxů probíhá tak, že se polystyren napění přímo ve formě, která ho vytvaruje do požadovaného tvaru.

Adresa

IZO-Form s.r.o.
Vilová 412
460 10 Liberec 10

Kontakt

Tel: (+420) 604 718 680
E-mail: info@izoform.cz
Web: www.izoform.cz

Firma

IČ: 04641761
DIČ: CZ04641761

 

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
vedený u Krajského soudu
v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 36672.