O společnosti IZO-Form s.r.o.

Společnost IZO-Form s.r.o. se zabývá výrobou přepravních a úložných EPP boxů (expandovaný polypropylen), EPS boxů (polystyren) a forem hlavně pro automobilový průmysl.

Nabízíme kompletní služby od vlastního konstrukčního řešení, vývoj, návrh a výrobu formy až po lisování boxů. Náš mladý, nicméně velmi zkušený, kolektiv pracovníků nabízí zákazníkům flexibilní přístup v řešení jednotlivých zakázek ve velmi krátké dodací lhůtě.

Vysoká kvalita a dodržení termínu jsou naše hlavní priority.

Konstrukce a vývoj forem

Disponujeme vlastním konstrukčním oddělením, kde jsme schopni navrhnout přesné konstrukční 3D modely a ty ve fázi vývoje přizpůsobit požadavkům zákazníka.

Na přání vyhotovíme prototip výrobku na kterém si zákazník může prohlédnou a vyzkoušet funkčnost finálního výrobku a zapracovat tak jeho připomínky.

Výroba forem pro automobilový průmysl

Obrábění

Při výrobě forem je nutná přesnost a preciznost. Pro tyto účely používáme přesné obráběcí CNC stroje, kde je zajištěna vysoká kvalita a přesnost výsledného výrobku. Naši zkušení programátoři CNC mají k dispozici přesný nástroj pro výrobu a zákazník má jistotu, že konečný výrobek bude odpovídat návrhu a dosáhne tak vysokého standardu kvality, který je dnes vyžadován.

Zámečnické práce

Nedílnou součástí výroby forem jsou zámečnické práce. Naši zámečníci a nástrojaři provádějí konečnou montáž a kompletaci výrobku.

Adresa

IZO-Form s.r.o.
Vilová 412
460 10 Liberec 10

Kontakt

Tel: (+420) 604 718 680
E-mail: info@izoform.cz
Web: www.izoform.cz

Firma

IČ: 04641761
DIČ: CZ04641761

 

Společnost je zapsaná v obchodním rejstříku
vedený u Krajského soudu
v Ústí nad Labem oddíl C, vložka 36672.